0 533 810 90 01

0 533 810 90 01
siparis@sagakahve.com
Yukarı Dudullu Mh. Koçak Sk. No:25
Ümraniye/İstanbul
Posta Kodu: 34775

Google map

/* */

siparis@sagakahve.com

SAGA İÇECEK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. www.sagakahve.com  İnternet mağazasında güvenli alışverişi sağlayan teknolojiler kullanılmaktadır.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ
SAGA İÇECEK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. www.sagakahve.com İnternet mağazasında, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3.şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

2048 BİT GENİŞLETİLMİŞ ŞİFRELEME TEKNOLOJİSİ

Siparişinizi tamamlarken girdiğiniz kredi kartı bilgileri 2048 bitlik EV (Extended Validation) adı verilen genişletilmiş doğrulamaya sahip SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir. Bu teknoloji sadece yüksek güvenlik testlerinden geçebilen firmaların kullanımına açılır.

3D GÜVENLİK SİSTEMİ

İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise, “3D Secure” olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından kabul görmüş 3D Güvenlik sistemini seçtiğiniz takdirde, kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

SAGA İÇECEK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. www.sagakahve.com İnternet mağazasında sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden birini tercih edip ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Havale veya EFT ile Ödeme Yöntemi
Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranındaki “Siparişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar en geç ertesi işgününe kadar kontrol edilerek siparişiniz onaylanır. Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki siparişlerim bölümünden onay durumunu takip edebilirsiniz.

Havale/EFT Hesap Bilgisi

TEB Ihlamurkuyu Şubesi

Hesap No: 468-77255847

IBAN No: TR170003200000000077255847 

Kredi Kartı ile Ödeme Yöntemi

Siparişinizi dilediğiniz kredi kartıyla tek çekim olarak veya anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına vadesiz olarak taksitle ödeyebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.