0 533 810 90 01

0 533 810 90 01
siparis@sagakahve.com
Yukarı Dudullu Mh. Koçak Sk. No:25
Ümraniye/İstanbul
Posta Kodu: 34775

Google map

/* */

siparis@sagakahve.com

Değerli Tüketicimiz,

Öncelikle www.sagakahve.com’ u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Satın almış olduğunuz her ürünümüz SAGA İÇECEK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. güvencesinde olup koşulsuz iade garanti kapsamındadır.

Ürün paketiniz size ulaştığı andan itibaren gerek bizden, gerek ulaştırmadan, gerekse muhafaza şartlarından kaynaklanan herhangi bir şikâyetiniz yahut geçen süre içerisinde tüketime dair tereddüdünüz olur ise; dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.sagakahve.com’dan yapmış olduğunuz her alışverişinizde, talebinize göre ürünlerinizin değişimi yahut ücret iadenizi koşulsuz talep etme hakkınız saklıdır.

www.sagakahve.com’ da müşteri her zaman haklı, her zaman mutludur.

Ürünlerimizi afiyetle tüketmeniz dileğiyle.

Sağlıklı günler dileriz.

İptal ve Geri Ödeme Koşulları

Koşulsuz İptal

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak www.sagakahve.com olarak koşulsuz memnuniyet politikamız gereğince tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve sürdürmek amacıyla siparişleriniz için, siparişin teslim edildiği günden itibaren 7 gün içinde kullanılmak üzerei iptal etme cayma/iade etme hakkı tanıyoruz. Cayma/iade etme hakkını kullanacağınız İptal edeceğiniz ürünleri, teslim aldığınız kargo şirketi aracılığı ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki “Ürün İade” adresine gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0533 810 90 01 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ürün İade Adresi: Yukarı Dudullu Mahallesi Koçak sokak No:25 Ümraniye/İstanbul

SAGA İÇECEK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Start typing and press Enter to search

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.