0 533 810 90 01

0 533 810 90 01
siparis@sagakahve.com
Yukarı Dudullu Mh. Koçak Sk. No:25
Ümraniye/İstanbul
Posta Kodu: 34775

Google map

/* */

siparis@sagakahve.com

Faaliyetlerimizi Yukarı Dudullu adresinde bulunan şirket merkezinde sürdürmekteyiz.

Gıda üzerine faaliyet gösteren diğer şirketlerimizde kazandığımız satış, saklama, lojistik ve üretim tecrübelerimizi içecek sektörüne de yansıtmaktayız.

Bu tecrübelerden yola çıkarak HORECA (Otel, restoran, Cafe) saha satış ekibiyle, ev-ofis için online satış kanalıyla ve  satış yöneticilerimizle hizmet vermekteyiz. Şirketimizin ana hedefi nitelikli kahve çekirdeklerini uygun ve hijyenik şartlarda üretip yine aynı şartlarda tüketiciye ulaştırmaktır.

Pazarda kendisine özel, formülleriyle hazırladığı ürünlerle ve yöresel kahve sunumlarıyla öne çıkmaktadır. Private label üretiminin yanında, COFECO ve TARİHİ BALAT KURUKAHVECİSİ markalarıyla da hizmet vermektedir.

Sektörde fark yaratmak, iyi ve nitelikli kahve çekirdeklerini son teknolojiyle, hijyenik şekilde ve her hafta yeni ürün üretmek suretiyle müşterilerine taze şekilde sunmak ve bunların hepsini uygun fiyat avantajıyla sağlamak şirketin temel prensibidir.

Şirketimiz bu amaca uygun hijyen altyapısına ve teknolojiye yatırım yapmaktadır. Çok yakında retail ürün gruplarıyla da marketlerde yerini alacaktır.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cumartesi

09:00 / 17:00

En İyi Kahveler !

SAGA Kahve Olarak Sizlere En Güzel Kahve Lezzetlerini Sunmaya Devam Ediyoruz.Kahvedeki Lezzet Çeşitliliğimizi Kaçırmayın !

Start typing and press Enter to search

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.