0 533 810 90 01

0 533 810 90 01
siparis@sagakahve.com
Yukarı Dudullu Mh. Koçak Sk. No:25
Ümraniye/İstanbul
Posta Kodu: 34775

Google map

/* */

siparis@sagakahve.com

Hangi Kargo İle Gönderim Yapıyorsunuz?

MNG Kargo

Kahve sipariş etmek istiyorum, öğütülmüş olarak gönderebilir misiniz?

Evet, siparişinizi girer iken, kahvenizin nasıl öğütülmesini istersiniz bölümünden isteğiniz seçeneği işaretlemeniz yeterlidir.

Ürün kilogram bilgileri hakkında açıklama.

0,25 kg = 250gr
0,50 kg = 500gr
1 kg = 1000gr

Kapıda ödeme yapmak istiyorum maksimum ne kadar alışveriş yapabilirim?

Kapıda ödeme için üst limit 400(dörtyüz) TL ‘dir. 400(dörtyüz) TL üzerindeki alışverişlerde diğer ödeme yöntemleri kabul edilmektedir.

 • Üye olmadan da alışveriş yapabilir miyim?

Sitemize üye olmadan alışverişinizi yapabilirsiniz. Sepetinize beğendiğiniz ürün/ürünleri ekledikten sonar, siparişi tamamla > üye olmadan devam et seçeneğine tıklayın. Siparişinizi size doğru bir şekilde teslim edebilmemiz için gerekli olan adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresi gibi temel bilgileri doldurup, ödeme seçeneğinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Şifremi unuttum

Sitenin Üye Girişi bölümlerinde yer alan “Şifremi Unuttum” link”ine tıklayıp açılan sayfada, SAGA SANAL Mağaza üyeliğinde kullandığınız email adresinizi girerek yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifreniz otomatik olarak oluşturulup, üyelikte kullandığınız email adresinize gönderilecektir.

 • Şifre değiştirme

Şifrenizi değiştirmek için “Üyelik Bilgilerim” bölümündeki “Şifremi İşlemleri” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

 • Üyeliğimi nasıl güncelleyebilirim?

SAGA Sanal Mağaza”ya kayıtlı iseniz Giriş menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra “Şifre İşlemleri” bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan üyelik ekranında e-postanızı, şifrenizi, kişisel ve iletişim bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz

 • Sipariş nasıl verilir?

Sepetinize eklemek istediğiniz ürünün hemen yanında bulunan “Sepete Ekle” butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş sürecini başlatmak için, Sepetim sayfasında bulunan “Satın Al” butonuna tıklamalısınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi de girdikten sonra siparişinizle ilgili tüm detayları görüp ,ödemenizi kredi kartınız ve banka kartlarınız ile güvenle yapabilirsiniz

Bu aşamada tüm bilgileriniz 128-bit SSL güvenliği altında olacaktır.

 • Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Siparişinizi verdikten sonra sipariş değişikliği yapamazsınız.

 • Türkiye”nin her yerinden sipariş verebilir miyim?

Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz. Tüm şehirlere en geç 1 – 3 iş günü içinde teslimat yapılır.

 • Sipariş takibi

Siparişlerinizin durumunu “Üyelik Bilgilerim” bölümündeki “Siparişlerim” sekmesini kullanarak inceleyebilirsiniz. Siparişlerinizin durumunu takip edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

 • Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Sanal mağazamızdan yapılan tüm alışverişlerde kredi kartına tek ödeme seçeneği sunuluyor. Taksitli ödeme seçeneği bulunmuyor.

 • Ödemede kredi kartım hata veriyor.

Kredi kartı ödemelerinde ortaya çıkan hata uyarıları için kredi kartının ait olduğu bankaya başvurulması gerekiyor.

 • Siparişimi havale yoluyla ödeyebilir miyim?

Havale yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

 • Siparişimi nasıl ödeyebilirim?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde ödemenizi kredi kartınız/banka kartınız ve havale yöntemi ile güvenle yapabilirsiniz.

 • Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

 • Teslimat süresi ne kadardır?

Aynı Gün Teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde teslimat, aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Randevulu Teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde teslimat, belirlemiş olduğunuz gün ve saat dilimlerinde yapılmaktadır. UPS ve Aras Kargo seçeneği ile verilen siparişleriniz ise Türkiye’nin her yerine 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

 • Kargonun teslimat zamanını belirleyebilir miyim?

Randevulu Teslimat seçeneği ile teslim edilmesini istediğiniz gün ve saat dilimini seçebilirsiniz. Aynı Gün Teslimat seçeneği ile siparişleriniz aynı gün içerisinde 18:00’a kadar teslim edilmektedir. Fakat UPS ya da Aras Kargo seçeneği ile verilen siparişlerde teslimat zamanı belirlenememektedir. 

 • Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmıyor.

 • Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Aynı Gün Teslimat seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişler Kahve Dünyası araçları ile, Randevulu Teslimat seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişler Hepsijet ile, UPS Kargo seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişler UPS Kargo ile, Aras Kargo seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişler ise Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 • Kargom yola çıkmış ancak adresini değiştirebilir miyim?

İlk belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere yola çıkan kargonun adresi değiştirilemiyor.

 • Teslimat süreci

Paketlerinizin yukarıda verilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda ………………..adresinden bize ulaşın. Kargo şirketi tarafımızdan aranarak, size, paketinizin teslim tarihi hakkında bilgi verilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Onun için: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri kabul etmeyip tutanak tutturunuz. Saga Sanal Mağaza paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

 • Ürün adedine göre kargo fiyatı değişiyor mu?

Ürün adedinize göre kargo ücreti değişmemektedir.

 • Aynı gün teslimat nedir?

Saat 12:00’a kadar verilen siparişler İstanbul içi belirli bölgelere aynı gün 18:00’a kadar teslim edilmektedir.

Aynı Gün Teslimat seçeneği, özel bir hizmet olup yalnızca İstanbul içi belirli bölgelerle ve minimum 100 TL’lik siparişlerde geçerlidir. Aynı gün teslimat sipariş gönderim bedeli 19,90 TL’dir

 • Randevulu Teslimat Nedir?

Randevulu Teslimat seçeneği şu an için sadece İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa ve Kocaeli ile sınırlıdır. Saat 20:45’e kadar verilen siparişleriniz, Randevulu Teslimat seçeneği ile dilediğiniz tarihte, 09:00-13:00 , 13:00 -18:00 ve 18:00 – 23:00 olmak üzere üç farklı saat diliminde teslim edilir. 

Randevulu Teslimat seçeneği, özel bir hizmet olup sipariş gönderim bedeli 100 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 100 TL altındaki siparişlerde ise 14,90 TL’dir.

 • Ürünü nasıl iade edebilirim?

Kalite, hijyen ve tazeliğin büyük önem taşıdığı SAGA ürünleri titizlikle paketleniyor.Ancak taşımadan kaynaklanabilecek sorunları engellemek amacıyla, siparişinizi kargo şirketinden teslim almadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri kontrol etmenizi rica ediyoruz.Hızlı bozulan ürünler, gıda ürünleri, tek kullanımlık ürünler nitelikleri itibariyle iade edilemeyecek ürünlerdir ve bu ürünlerde Alıcı’nın iade hakkından yararlanması mümkün olmayacaktır.Hediyelik eşya, kırılacak eşya vb. ürünlerde iade hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Bozuk, açılmış, yırtılmış ambalajlı ürünlerimizi veya kırık, hasarlı olduğunu fark ettiğiniz ürünleri teslim almadan kargo şirketine iade etmeniz gerekiyor.Kargo şirketi ücretsiz olarak kapıda ürünleri teslim alıp tarafımıza teslim edecek, siz ayrıca bir ücret ödemeyeceksiniz.

 • Her ürünü iade edebilir miyim?

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Bunların dışında kalan orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş tüm ürünler iade edilebilir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası gönderilmemişse, eksikse iade kabul edilmez. İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 14 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.

İadesi yapılacak ürünler Saga Sanal Mağaza”nın çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yeralmaktadır.

Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

Siparişinizle herhangi bir durumda bize …………….  mail adresinden ya da ……………….. numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 • İade etme süresi kaç gün?

Ürünler kargonuzun size ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde iade edilebilir.

 • İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade etmek istediğiniz ürünlerin kargo masrafını Saga üstleniyor.

 • İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılır?

İade ettiğiniz ürünler Saga yetkilileri tarafından teslim alındığında size bilgi mesajı ulaşacaktır. Bunu takip eden 7 iş günü içerisinde ödediğiniz tutar kredi kartınıza iade edilecektir.

 • İade edeceğim ürünleri hangi adrese göndermem gerekiyor?

İade edeceğiniz ürünleri …………. adresine gönderebilirsiniz.

İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

 • Teslimattan kaynaklanan problemler

Özel kargo firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Kahve Dünyası Sanal Mağaza tarafından telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;
Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

– Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Saga Sanal Mağaza”ya bildirilmelidir. Saga Sanal Mağaza en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz olduğu durumda ……… numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz!

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

 • Sanal mağazada Kahve Dünyası mağazalarında satılan tüm ürünler var mı?

Mağazalarımızda bulunan ve kargo ile gönderilebilecek “paketli” her ürün sanal mağazamızdan da satın alınabilir.

 • Sanal mağazadan açık ürün sipariş edebilir miyim?

Sanal mağazamızda açık ürün satışı yapılmıyor.

 • Sanal mağazadan pasta sipariş edebilir miyim?

Pasta gibi açık satılan unlu mamullerimizin tazeliğini koruyabilmemiz için sadece İstanbul içi ilgili bölgelere teslimat yapıyoruz. İstanbul içi ilgili bölgelerden sipariş verebilirsiniz.

 • Sanal mağazada ürünlerin fiyatı SAGA mağazalarıyla aynı mı?

Sanal mağazamızda sunulan ürünlerimiz tüm SAGA mağazalarında satılan ürünlerle aynı fiyata satılıyor. Sanal mağazamıza özel ayrıca promosyon çalışmaları ise dönemsel olarak gerçekleştirilecektir. KDV oranları gıda ürünlerinde %8, aksesuar ve benzeri ürünlerde ”dir.

 • 128 Bit SSL nedir?

Sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir.

 • Dikkat: Siparişlerinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız.

E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. Kahve Dünyası Sanal Mağaza, e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda 0212 358 08 08 numaralı telefondan Kahve Dünyası Sanal Mağaza müşteri hizmetleri ile iletişim kurunuz.

 • Müşteri Memnuniyeti Politikası

Müşteri isteklerini karşılamada kaliteli, hızlı, öncü, güvenilir hizmetler sunarız.

Müşterilerimizden gelen görüşleri tüm yasal yükümlülükler çerçevesinde değerlendiririz.

Müşterileri tam ve zamanında bilgilendirmeye önem verir, bilgilerin net ve anlaşılır olmasına özen gösteririz.

Gelen tüm müşteri başvurularını kayıt altına alarak; Erişilebilirlik, İzlenebilirlik, Objektiflik, Şeffaflık “Müşteri bilgilerinin gizliliği” ilkesine sadık kalarak hizmet verir.

Müşteri Memnuniyeti sistemimizi düzenli aralıklarla gözden geçirerek; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın önerileri ile gelişime açık alanları tespit edip, sürekli iyileştirilmesini sağlarız.

Geri bildirimlerin tarafımıza iletilmesi için çeşitli kanallar yaratır ve bu kanalları müşterilerimizle paylaşırız.

 • Gizlilik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 • Gizlilik Politikası

Gizlilik politikamızı okumak ve indirmek için tıklayınız.

 • Kişisel Verilerin Koruması Kanunu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu”nu okumak ve indirmek için tıklayın.

 • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu İtiraz

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu itiraz formunu indirmek için tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.